درباره فارمد تجهیز

فارمد و ساختار سازمانی آن و استحکام و کارایی بالای آن این اطمینان خاطر را به تمام مخاطبان، محققان، سرمایه‌گذاران و پرسنل می‌دهد که مجموعه‌ای با قوام، مستحکم و هدفمند مخاطب آنها است که با تجربه چندین سال فعالیت مفید، مثبت و هدفمند قابل اتکاترین مجموعه حال حاضر این حیطه است که برنامه مشخص و مدونی را دنبال می‌نماید.

این ساختار متشکل از بخش فنی، بخش تحقیق و توسعه و تولید، بخش فروش، بخش بازرگانی، بخش اداری، بخش بین‌الملل که شامل دفاتر مستقل مستقر در خاورمیانه و توزیع‌کنندگان مستقر در دیگر کشورها است بیش از ۲۵ نیروی کارآمد را در خود جای داده است، استراتژی و تاکید مدیریتی این مجموعه سازمان محوری به جای فرد محوری جهت تداوم و حفظ سطح کیفیت بوده است که این امر هرچند در اجرا دارای چالش‌های فراوانی بوده لیکن در حال حاضر به شکل کامل در ساختار فارمد تجهیز تعریف شده است.

شرکت فارمد تجهیز به عنوان اولین و باسابقه‌ترین شرکت تخصصی در حیطه نوروساینس مفتخر است که سهم هر چند کوچکی در ایجاد تحول علمی در این شاخه در کشور عزیزمان داشته است. تلاش‌های علمی و ریشه‌ای انجام‌شده توسط کلیه اعضای این خانواده پویا اعم از متخصصین، مهندسین، پژوهشگران و ... که با برگزاری بیش از ۲۵۰ کارگاه علمی بین‌المللی و تبادل حجم وسیعی از دانش و تجربه همراه بوده است باعث گردیده که امروزه میهن عزیزمان و متخصصان بزرگوار در زمره با کیفیت‌ترین کشورهای منطقه و بدون اغراق و با استفاده از شواهد و مشاهدات بین‌المللی یکی از مهمترین کشورهای جهان قرار بگیرد.

راه پیموده شده مملو از مشکلات، مخالفت‌ها، تهدیدات و معضلات خاص خود بوده است که مفتخر هستیم در طی این سالیان بدون کمترین نوسان کاری هر روز سعی در افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مخاطبان خود داشته‌ایم. اصل ارائه صحیح و با دقت و به دور از شتاب‌زدگی و با حداکثر کیفیت خدمات جزء اصول تعریف‌شده تمامی ارکان شرکت فارمد تجهیز است و با تکیه بر همین اصل امروز تمام ارکان این مجموعه دارای بالاترین و بهترین بیلان کاری هستند که توان پاسخگویی به خانواده بیش از ۵۰۰۰ نفری مخاطبان خود در اقصی نقاط کشور در اسرع وقت را داراست، این توان پاسخگویی و حفظ این کیفیت کاری و ارائه خدمات نوین جهت بالا بردن توان علمی از جمله امتیازات منحصر به فرد شرکت فارمد تجهیز بوده که آن را نسبت به دیگر مجموعه‌های نو‌ظهور در این حیطه متمایز می‌نماید. تجربه حفظ کیفیت کاری در طول چندین سال فعالیت و با وجود حجم وسیع فعالیت و گستردگی جغرافیایی در ارائه این خدمات نشان از ساختار صحیح سازمانی و برنامه‌ریزی مداوم و مستمر این مجموعه دارد که آن را به مجموعه‌ای قابل اتکا و اعتماد بدل می‌نماید.