رویدادها
19

جدیدترین نرم‌افزار نوروفیدبک و بیوفیدبک

360 Suite Neurofeedback Biofeedback

کمپانی Thought Technology اولین سازنده دستگاه‌های نوروفیدبک و بیوفیدبک با بیش از 40 سال سابقه که به صورت متمرکز تنها در این حیطه فعالیت دارد اقدام به معرفی جدیدترین نرم‌افزار نوروفیدبک و بیوفیدبک در دنیا نموده است که تمام نیازهای درمانی را در یک پکیج در خود جای داده است.

سوئیت نرم افزاری 360 مجموعه کاملی است از تمامی ابزارهای پایش (مانیتورینگ) و درمان شاخص‌های فیزیولوژیکی بدن و برای متخصصین سلامتی که می‌خواهند روش‌های سایکوفیزیولوژیک را به کار درمانی خود اضافه کنند طراحی شده است.
این سوئیت بیوفیدبک‌های کلاسیک (برانگیختگی و دمای سطح پوست) و تغییرپذیری ضربان قلب HRV و پروتکل‌های نوروفیدبک را در قالب یک بسته ترکیب کرده است.

ابزارهای وسیع انتخابی این سوئیت شامل:

  • ارزیابی‌های اختصاصی فیزیولوژیک
  • پنجره‌های درمانی بیوفیدبک و نوروفیدبک
  • پنجره‌های کمکی بیوفیدبک برای تن آرامی (ریلکسیشن)

سوئیت 360 با در نظر گرفتن اولویت‌هایی طراحی شده که هدف تمامی آن‌ها کمک به سهولت ادغام روش‌های نوروفیدبک و بیوفیدبک و درمان رایج است.


آسانی کاربری و استفاده:
استفاده از این نرم افزار به تجربه خیلی بالا در بررسی ارزیابی و کار با تجهیزات نیاز ندارد. با ارزیابی های از پیش تعریف شده می تواند به سرعت جلسات را اجرا کنید. یک راهنمای کامل مرجع به شما کمک میکند به راحتی نحوه استفاده از سخت افزار و نرم افزار را یاد بگیرید.

مناسب برای درمان:
سوئیت 360 از دیدگاهی درمانی طراحی و ابزارهای نوروفیدبک و بیوفیدبک آن در راستای ذهنیت بالینی ساخته و مرتب شده است. این موضوع باعث اختصاص بهترین ابزار برای سریع ترین درمان ممکن و کاهش چشم گیر زمان یادگیری در ابتدای جلسات می شود.

سازمان یافته شده بر اساس سیستم بدنی:
بر اساس شکایت مراجع، شما می توانید مشخص کنید که کدام سیستم فیزیولوژی بیشتر مختل شده تا بتوانید مناسب ترین ابزار ارزیابی و درمان را برای اجرا به کار گیرید.

سیستم های بدنی کلیدی:
  • عضلانی: مسائل مربوط به تنش عضلانی ناخودآگاه و اینکه چگونه می تواند منشاء سفتی و درد بدن و تیر کشیدن عضلات باشد.
  • سیستم عصبی خودمختار: مسائل مربوط به پاسخ استرس و نحوه واکنش آن از طریق افزایش برانگیختگی (تعریق دست ها) و کاهش دمای سطح پوست (یخ کردن دست ها)
  • تنفس: مسائل مربوط به الگوی های تنفس (نگه داشتن نفس، تنفس کم عمق و ...) و چگونه ممکن است بازتابی از اضطراب و ذهن بی قرار باشد.
  • سیستم عصبی مرکزی: مسائل مربوط به تغییر حالت های ذهن (خواب آلودگی، آشفتگی ذهنی، کاهش تمرکز و ...) و افت و خیز فرکانس های غالب امواج مغزی.
  • قلبی-عروقی: مسائل مربوط به سیستم عصبی سمپاتیک و پاراسمپاتیک و چگونگی تحت تاثیر قرار دادن تغییر پذیری ضربان قلب HRVبرای آشنایی بیشتر با این نرم افزار یک وبینار رایگان از طرف کمپانی Thought Technology برگزار می گردد. جهت ثبت نام می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمائید:
چهارشنبه 30 خرداد 1397
ساعت 9:30-10:30 شب به وقت ایران
https://register.gotowebinar.com/register/6511026775781297923

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این نرم افزار و نحوه تهیه آن لطفا با بخش فروش شرکت فارمد تجهیز تماس حاصل نمائید:
02188503633 داخلی 1
تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1036)
گروه خبر: اخبار

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: