نوروساینس
Neuroscience

روانپزشکان و روانشناسان مخاطبان اصلی این گروه از محصولات مجموعه می باشند که با به کارگیری این تکنولوژی های جدید، امکانات جذاب و کارآمدی برای کمک موثر و متفاوت به مخاطبان خود خواهند داشت. جامعه روانپزشکان و روانشناسان از جمله بزرگترین جوامع علمی کشور می باشند که تکنولوژی های فوق را در عمل به کار گرفته اند و نتایج درخشانی را نیز به دست آورده اند. شرکت فارمد تجهیز مفتخر است که گستره وسیع، کامل و کارآمدی از تجهیزات مورد نیاز در این حیطه را که با وسواس فراوان و همچنین لحاظ نمودن متغیر های بسیاری انتخاب شده اند به شما معرفی نماید. داشتن برنامه مدون آموزشی، خدمات پس از فروش و اشراف کامل تیم کاری فارمد تجهیز بر روی جزئیات از جمله امتیازات سبد کالای این بخش می باشد. شرکت فارمد تجهیز مفتخر است که آمادگی طراحی و تامین کلیه ملزومات مورد نیاز تاسیس یک کلینیک نوروسایکولوژی را از آموزش تا برنامه کاری و اخذ تاییدیه های بین المللی به شما ارائه نماید.

نورولوژی
Neurology

هنگامی که صحبت از کنترل و ثبت متغیرهای مربوط به فیزیولوژی عصبی و نورون ها در میان است با توجه به حساسیت و پیچیدگی های موجود و همچنین ظرافت مورد نیاز در انجام صحیح آن، کیفیت، دقت و تجربه غیر قابل چشم پوشی می باشد. شرکت فارمد تجهیز مفتخر است که با در اختیار داشتن OFAC از کمپانی بزرگ CADWELL که بزرگترین برند دنیا در این حیطه در ایالات متحده آمریکا می باشد، طیف کامل دستگاه های مورد نیاز نورولوژیست هایی که به دنبال بهترین ها هستند را فراهم آورده است. کیفیت بالای این محصولات که با خدمات پس از فروش بی نظیر شرکت فارمد تجهیز همراه گشته، بی شک برای جوابگویی به خواسته های بلند پروازانه نورولوژیست های سخت گیر کشورمان تدارک دیده شده است. طیف کاملی از دستگاه ها با تنوع نرم افزاری و سخت افزاری چشمگیر شامل EEG ، EMG، PSG، TMS، TDCS، LTM, IONM و لوازم جانبی آن ها محصولات موجود در این سبد کالایی می باشند.

نوروریهب
Rehab

Rehabilitation یا توانبخشی از جمله علوم جذاب و بسیار حساس پزشکی می باشد. تجهیزات متنوع و بسیار متفاوتی در این حیطه اختراع و به کار گرفته شده اند و هر یک جایگاه خاصی در این شاخه از پزشکی دارند. از طب سنتی و سوزنی گرفته تا به کارگیری لیزر و دیگر تکنولوژی ها هر یک سهمی در این علم دارند. لیکن شرکت فارمد تجهیز اولین شرکت تخصصی در این حیطه می باشد که تلاش دارد تا بدعت نوینی را در این حیطه بنیان نهد. نوروریهب یا توانبخشی به وسیله در کنترل گرفتن سیستم های عصبی، روش نوینی در دنیا می باشد که امکانات جدید و کارآمد و شیوه های جذاب و متنوعی را در اختیار متخصصان در این حیطه قرار می دهد. ارائه مجموعه کاملی از ملزومات آموزش های علمی و خدمات علمی و فنی پس از فروش همه چیز را مهیای به کارگیری این امکانات و علوم جدید و کمک بیشتر به بیماران خود نموده اند. با مطالعه بخش آموزش وب سایت و یا تماس با بخش فروش شرکت فارمد تجهیز به سادگی این راه آغاز خواهد گردید.