ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه برداری مغز ایران

ششمین رویداد تازه های نقشه برداری مغز ایران در 3 روز و بصورت آنلاین و حضوری در تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد. برگزاری این رویداد در روزهای 15 و 16 تیرماه بصورت آنلاین و در روز 17 تیرماه بصورت حضوری خواهد بود.

آزمایشگاه ملّی نقشه برداری مغز به منظور پاسخگوئی به بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری کشور در زمینه ی ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش بنیان و روزامد در حوزه علوم و فناوریهای شناختی ایجاد شده است،که به صورت هیات امنایی اداره شده و یک موسسه ی ملّی است که در اختیار همه دانشگاهها و محققان کشور قرار خواهد داشت. تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه که در طی چندین جلسه، توسط هیاتی مرکب از متخصصان و اساتید داخلی و خارجی تعیین و نسبت به سفارش و تهیه ی آنها اقدام گردید؛ شامل دستگاه های تصویربرداری تشدید مغناطیسی 3 تسلا، تحریک غیرتهاجمی مغزی (TMS و TCS سازگار با MRI)، الکتروانسفالوگرافی (شامل سیستم سازگار با MRI) و طیف نگاری کارکردی مادون قرمز نزدیک (FNIRS) می باشند. این آزمایشگاه همچنین مجهز به امکانات پیشرفته ی پردازش داده ، تصاویر و سیگنال و همچنین ارزیابی شناختی است.

فارمد تجهیز، حامی مالی

با توجه به نقش و جایگه شرکت فارمد تجهیز بعنوان پیشگام در نوروساینس ایران، به عنوان حامی این سمپوزیوم در این رویداد حضور خواهیم داشت تا همچون گذشته، ارائه‌کننده مطمئن‌ترین راهکارها برای ارتقاء عملکرد نقشه برداری برای متخصصین گرامی این حوزه باشیم.

منتظر دیدار با شما بازدیدکنندگان و متخصصین گرامی در روز 17 تیرماه (روز پایانی سمپوزیوم) خواهیم بود.

 • 00

  روز

 • 00

  ساعت

 • 00

  دقیقه

 • 00

  ثانیه

فرصت استفاده از تخفیف 50%

برای ثبت نام و شرکت در ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه‌برداری مغز ایران،

برای مشتریان محترم شرکت فارمدتجهیز

* تعداد محدود *

برای اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست، با شماره تلفن 88503633 – داخلی 323 تماس حاصل فرمایید.