کتاب بیش‌فعالی به زبان خودمانی

کتاب بیش‌فعالی

بیش‌فعالی چیست؟ به چه کسی بیش‌فعال می‌گویند؟ علل به وجود آمدن، علائم و نشانه‌های بیش‌فعالی و درمان‌های حال حاضر آن چیست؟
اینها نمونه سوالاتی پیش آمده برای کسانی است که به نوعی در حوزه‌ی کودک و نوجوان به طور تخصصی (درمانگران، معلمان، مربیان) و غیر تخصصی (والدین) کار می‌کنند. کتاب «بیش‌فعالی به زبان خودمانی» شاید جزو ساده‌ترین، قابل درک‌ترین و کاربردی‌ترین کتاب‌ها در زمینه‌ی بیش‌فعالی باشد که می‌تواند به راحتی پاسخ سوالات را داده و ابهامات شما را برطرف کند.

این کتاب توسط خانم سهیلا ترابی مخصوص کارشناس ارشد روانشناسی بالینی که در حوزه‌ی کودک و نوجوان فعالیت می‌کنند، تالیف و توسط خانم دکتر مهدیه رحمانیان عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران و یکی از مدرسین مدرسه فارمد در ایران ویراستاری علمی گردیده است و می‌تواند کمک خیلی خوبی برای کسانی که به نوعی درگیر این اختلال هستند باشد.

از مباحثی که در این کتاب به آنها پرداخته شده می‌توان: تعریف بیش‌فعالی، انواع بیش‌فعالی، علائم بیش‌فعالی در سنین مختلف، درمان‌های متفاوت برای این اختلال و راهکارهای کاربردی را نام برد.

این کتاب با حمایت مالی شرکت فارمد تجهیز و توسط انتشارات مهرسا چاپ گردیده و به صورت رایگان به مشتریان ارائه می‌شود تا بتوانند از آن برای استفاده مراجعین و والدین آن‌ها استفاده نمایند. در صورت تمایل به دریافت این کتاب می‌توانید با مجموعه تماس حاصل نمائید.

در صورت تمایل به تهیه کتاب می‌توانید با شماره 02188503633 داخلی ۷ تماس حاصل نموده و یا از طریق قسمت نظرات درخواست خود را ارسال نمائید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!