کارگاه‌های آنلاین مدرسه فارمد

با توجه به شرایط اخیر گسترش ویروس کرونا (کووید-۱۹) و به منظور حفظ فاصله اجتماعی، مدرسه فارمد نماینده بنیاد بیوفیدبک اروپا در خاورمیانه با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران کارگاه‌های آموزشی خود در حوزه نوروساینس را به صورت آنلاین برگزار می‌کند.
تفاوت ماهیت دوره‌های حضوری با آنلاین و حساسیت‌های همیشگی مدرسه فارمد بر روی کیفیت دوره، تیم اجرایی و علمی مجموعه را بر آن داشت تا به دور از شتاب‌زدگی و با بررسی هر چه بیشتر جزییات دوره‌ها، امکانی را فراهم کنند تا انتظارات شرکت‌کنندگان را برآورده سازند:
  • دوره‌ها به زمان‌های کوتاه نیم‌روزه تقسیم شده که حداکثر کارایی آموزشی در هر روز حاصل شود. فاصله زمانی بین روز‌های آموزش به گونه‌ای در نظر گرفته شده تا علاوه بر ایجاد فرصت برای مرور آموزش‌های ارائه‌شده قبلی، امکان اجرای راهکارهای بخش عملی دوره‌ها برای شرکت‌کنندگان فراهم باشد.
  • دوره‌ها به صورت تعاملی بوده و شرکت‌کنندگان علاوه بر امکان پرسش سوالات خود در حین ارائه، هنگام اجرای بخش عملی نیز بتوانند بر روی کامپیوتر خود نرم‌افزار را اجرا کرده و بدون نیاز به دستگاه، قسمت نرم‌افزاری را همگام با مدرس اجرا نمایند.
  • با توجه به شبکه گسترده مجموعه فارمد در سراسر کشور، امکان هماهنگی برای اجرای حضوری بخش‌های عملی کارگاه‌ها در اکثر نقاط کشور توسط متخصصین مورد تایید تیم علمی مدرسه فارمد فراهم شده است.
  • علاوه بر دوره رفع اشکال و پرسش و پاسخ اختصاصی شرکت‌کنندگان هر دوره، همانند گذشته پشتیبانی عملی و فنی مدرسه فارمد نیز پس از دوره‌ها در دسترس شرکت‌کنندگان است تا بتوانند سوالات و مشکلات خود را برطرف نمایند.
در این دوره‌ها تدریس توسط بهترین اساتید این حوزه صورت می‌گیرد که دارای تاییدیه‌ تدریس از موسسه بین‌المللی بنیاد بیوفیدبک اروپا BFE هستند. در طول دوره آزمون‌ها و تمرین‌هایی ارائه می‌شود و بر اساس امتیازات کسب‌شده نفر اول دوره مشخص شده و هزینه کامل دوره به ایشان عودت داده خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیش‌ثبت نام دوره‌های آموزشی می‌توانید از هر یک از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:
  • تماس با بخش آموزش فارمد: ۰۲۱۸۸۵۰۳۶۳۳ داخلی ۶
  • ارسال شماره تماس خود در قسمت نظرات (شماره شما به دیگران نمایش داده نمی‌شود.)
  • تکمیل فرم پیش‌ ثبت نام از طریق لینک زیر
این دوره‌ها گامی جدید در ارائه خدمات آموزشی مجموعه فارمد است که تلاش داریم به بهترین شکل ممکن ارائه کنیم و رضایت شما متخصصین گرامی را جلب نمائیم.
 

دانش هدیه بی‌بدیل ما به شماست. از بهترین‌ها بیاموزید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader