شرکت Thought Tech کانادا

معرفی Thought Tech

شرکت Thought Tech کانادا از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات بیوفیدبک و نوروفیدبک در جهان و درواقع رهبر بازار بیوفیدبک و نوروفیدبک در دنیا با نمایندگانی در بیش از 35 کشور است.

این شرکت که در سال 1975 (بیش از 46 سال قدمت) و در کبک تاسیس شده، پیشروترین تولیدکننده تجهیزات بیوفیدبک، نوروفیدبک و ابزار روانی فیزیولوژیکی در جهان است. ابزار دقیق این شرکت نه تنها طیف گسترده‌ای از سیگنال‌های فیزیولوژیکی و مکانیکی را نظارت و ضبط می‌کند، بلکه به تحلیل و ارائه بازخورد در زمان واقعی، از طریق انواع ابزارهای شنیداری و بصری، برای ارتقای خود تنظیمی و شرطی‌سازی می‌پردازد.

تجهیزات ThoughtTech به عنوان بخشی ضروری از بسیاری از درمان‌های درمانی و پروتکل‌های ارزیابی بالینی برای درمان اختلالات مرتبط با استرس و همچنین برای ارائه درمان بی‌اختیاری و توانبخشی عضلانی، از جمله تحریک ناشی از sEMG استفاده می‌شود. از جنبه غیرپزشکی، آنها همچنین در ارگونومی، ورزش، اوج عملکرد، و کاربردهای آموزشی استفاده می‌شوند – هر جا که به نظارت دقیق و حساس روان‌شناختی و بیوفیدبک نیاز باشد. 

هدف اساسی شرکت ThoughtTech یادگیری مداوم، یافتن و بهبود روش هایی برای ارائه محصولات با کیفیت بالا برای تأثیر مثبت بر نوع بشر , و در نهایت به جا گذاشتن میراث شگفت انگیزی در این سیاره است.

هدف اساسی شرکت ThoughtTech یادگیری مداوم، یافتن و بهبود روش هایی برای ارائه محصولات با کیفیت بالا برای تأثیر مثبت بر نوع بشر , در نهایت به جا گذاشتن میراث شگفت انگیزی در این سیاره است.

بیوفیدبک