برگزاری کارگاه های آنلاین و حضوری

با همکاری سازمان BFE

استفاده از تجهیزات مبتنی بر نوروساینس یا علوم اعصاب مانند نوروفیدبک، تحریک الکتریکی مغز tDCS، بیوفیدبک، qEEG و… در درمان و پژوهش با سرعت رشد بالایی در دنیا رو به گسترش است. یادگیری صحیح این روش‌ها برای استفاده درست از آن‌ها از اصول متخصصین و درمانگران متعهد است تا کیفیت کار خود را چه در ارائه خدمات بهتر به مراجعین خود و چه کارهای تحقیقاتی افزایش دهند.

ما در شرکت فارمد تجهیز در ابتدای فعالیت خود در سال ۱۳۸۶، با توجه به خلاء دانشی موجود در این زمینه، تلاش کردیم تا با برقراری ارتباط با نهادهای بین‌المللی آموزشی این حوزه پلی میان متخصصین اصلی و اساتید داخلی کشور برقرار کنیم. از اساتید خارجی دعوت کردیم تا در ایران حضور یابند و کارگاههای تخصصی برگزار کنند.

برای اساتید داخلی بستری مناسب را فراهم کردیم تا به صورت مداوم از دانش روز بهره‌مند شوند و بتوانیم آن را در ایران گسترش دهیم. توانستیم نمایندگی بنیاد بیوفیدبک اروپا BFE را در خاورمیانه کسب کنیم و استانداردهای آموزشی سطح جهانی را در ایران اجرا کنیم. در نهایت این فعالیت‌ها را به صورت منظم در قالب کارگاه‌های آموزشی ارائه کنیم.

در سال ۱۳۹۲ به منظور تمرکز و افزایش کیفیت و پس از تجربه مشکلات برون سپاری مباحث علمی و آموزشی و بنابر اصول تعریف‌شده این مجموعه که اختلاط مباحث آموزشی و تجاری باعث بروز مشکلاتی در این زمینه خواهد شد اقدام به معرفی و ایجاد یک واحد استراتژیک ویژه با عنوان مدرسه فارمد کردیم.

با توجه به ارتقاء جایگاه و نیز تبدیل شدن به مرکز عالی یا Center of Excellence بنیاد بیوفیدبک اروپا در خاورمیانه و همچنین گسترش محتوای آموزشی و ایجاد هیئت علمی، در سال ۱۴۰۰ مدرسه فارمد به آکادمی فارمد تبدیل شد.

این مجموعه که بی‌شک نیازمند توان علمی و اجرایی ویژه جهت تحقق اهداف خود بود با استقبال غیر منتظره متخصصین روبرو گردید. عدم نگرش تجاری، نظارت نهادهای بین‌المللی آموزشی بر محتوا و کیفیت دوره‌ها، تداوم و استمرار نظم و نحوه برگزاری کارگاه‌ها و پراکندگی مطلوب جغرافیایی باعث گردید تا کیفیت دوره‌های برگزارشده در آکادمی فارمد به شکل قابل توجهی از دوره‌های مشابه برگزارشده بالاتر باشد.

کارگاه های آکادمی فارمد

کارگاه نوروفیدبک عمومی
کارگاه نوروفیدبک پیشرفته
کارگاه استرس و تنش
کارگاه ضربان قلب HRV
کارگاه نقشه مغزی QEEG
کارگاه تحریک الکتریکی مغز
کارگاه بیوفیدبک کف لگن
کارگاه نوروفیدبک و بیوفیدبک در درمان میگرن

آکادمی فارمد؛ 

نماینده رسمی بنیاد بیوفیدبک اروپا (BFE) در خاورمیانه

600+کارگاه آموزشی متنوع
7000+شرکت‌کننده

کارگاه های آکادمی فارمد

همکاران آموزشی