دکتر مهدیه رحمانیان


دکترای رواشناسی بالینی از دانشگاه دهلی هند و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب. مدرس بنیاد بیوفیدبک اروپا (BFE)
ترجمه دو کتاب مبانی نوروفیدبک و راهنمای بالینی بیوفیدبک، تدریس دوره‌های آموزشی مختلف از سال ۱۳۸۳ تا کنون در زمینه‌های روانشناسی و نوروفیدبک، بیوفیدبک و QEEG و همچنین ارائه بیش از ۳۰ مقاله داخلی و بین‌المللی در مجلات و همایش‌های مختلف از فعالیت‌های علمی ایشان است.

دکتر حمید میرحسینی


دکترای علوم اعصاب از دانشگاه تبریز و عضو هیئت علمی گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی یزد. مدرس کارگاه‌های تحریک الکتریکی مغز tDCS و بخش PharmacoEEG کارگاه نقشه مغزی QEEG. ترجمه کتاب در زمینه تحریک الکتریکی مغز، استاد راهنما در زمینه پایان‌نامه‌های tDCS، نوروفیدبک، CES و … از فعالیت‌های عملی ایشان است.

یوری کروپوتف


پروفسور یوری کروپوتف یکی از مشهورترین عصب‌شناسان دنیا با سابقه بیش از ۴۳ سال کار در این زمینه است که تحصیلات خود را در مقطع دکترای تخصصی در ۳ رشته فیزیک، فلسفه و علوم اعصاب گذرانده‌اند. ریاست آزمایشگاه موسسه Human Brain آکادمی علوم روسیه در سن پترزبورگ، یکی از موسسین HBImed، برنده جایزه دولتی اتحاد جماهیر شوروی، استاد گروه روانشناسی دانشگاه علوم و فناوری تروندهایم نروژ، رئیس سابق موسسه ISNR آمریکا در اروپا و تالیف ۹ کتاب و ارائه بیش از ۲۰۰ مقاله از دیگر افتخارات ایشان است.

preloader