درباره شرکت فارمد

شرکت فارمد به عنوان اولین و باسابقه‌ترین شرکت تخصصی در حوزه نوروساینس مفتخر است که توانسته سهم هر چند کوچکی در تحول علمی در این شاخه در کشور عزیزمان ایجاد نماید. تلاش‌های علمی و ریشه‌ای انجام‌شده توسط کلیه اعضای این خانواده پویا اعم از متخصصین، مهندسین، پژوهشگران و … که با برگزاری بیش از ۳۰۰ کارگاه علمی بین‌المللی و تبادل حجم وسیعی از دانش و تجربه همراه بوده است باعث گردیده که امروزه میهن عزیزمان و متخصصان بزرگوار در زمره با کیفیت‌ترین کشورهای منطقه و بدون اغراق و با استفاده از شواهد و مشاهدات بین‌المللی یکی از مهمترین کشورهای جهان قرار بگیرد.

دانشگاه‌ها

بیمارستان‌ها

مراکز تحقیقاتی

مراکز خصوصی

گواهینامه‌های ما

تائیدیه دستگاه‌ها

فارمد و ساختار سازمانی آن و استحکام و کارایی بالای آن این اطمینان خاطر را به تمام مخاطبان، محققان، سرمایه‌گذاران و پرسنل می‌دهد که مجموعه‌ای با قوام، مستحکم و هدفمند مخاطب آنها است که با تجربه چندین سال فعالیت مفید، مثبت و هدفمند قابل اتکاترین مجموعه حال حاضر این حیطه است که برنامه مشخص و مدونی را دنبال می‌نماید.

این ساختار متشکل از بخش فنی، بخش تحقیق و توسعه و تولید، بخش فروش، بخش بازرگانی، بخش اداری، بخش بین‌الملل که شامل دفاتر مستقل مستقر در خاورمیانه و توزیع‌کنندگان مستقر در دیگر کشورها است بیش از ۲۵ نیروی کارآمد را در خود جای داده است، استراتژی و تاکید مدیریتی این مجموعه سازمان محوری به جای فرد محوری جهت تداوم و حفظ سطح کیفیت بوده است که این امر هرچند در اجرا دارای چالش‌های فراوانی بوده لیکن در حال حاضر به شکل کامل در ساختار فارمد تعریف شده است.

شرکت فارمد به عنوان اولین و باسابقه‌ترین شرکت تخصصی در حیطه نوروساینس مفتخر است که سهم هر چند کوچکی در ایجاد تحول علمی در این شاخه در کشور عزیزمان داشته است. تلاش‌های علمی و ریشه‌ای انجام‌شده توسط کلیه اعضای این خانواده پویا اعم از متخصصین، مهندسین، پژوهشگران و … که با برگزاری بیش از ۳۰۰ کارگاه علمی بین‌المللی و تبادل حجم وسیعی از دانش و تجربه همراه بوده است باعث گردیده که امروزه میهن عزیزمان و متخصصان بزرگوار در زمره با کیفیت‌ترین کشورهای منطقه و بدون اغراق و با استفاده از شواهد و مشاهدات بین‌المللی یکی از مهمترین کشورهای جهان قرار بگیرد.

راه پیموده‌شده مملو از مشکلات، مخالفت‌ها، تهدیدات و معضلات خاص خود بوده است که مفتخر هستیم در طی این سالیان بدون کمترین نوسان کاری هر روز سعی در افزایش کیفیت خدمات ارائه‌شده به مخاطبان خود داشته‌ایم. اصل ارائه صحیح و با دقت و به دور از شتاب‌زدگی و با حداکثر کیفیت خدمات جزء اصول تعریف‌شده تمامی ارکان شرکت فارمد است و با تکیه بر همین اصل امروز تمام ارکان این مجموعه دارای بالاترین و بهترین بیلان کاری هستند که توان پاسخگویی به خانواده بیش از ۵۰۰۰ نفری مخاطبان خود در اقصی نقاط کشور در اسرع وقت را داراست، این توان پاسخگویی و حفظ این کیفیت کاری و ارائه خدمات نوین جهت بالا بردن توان علمی از جمله امتیازات منحصر به فرد شرکت فارمد بوده که آن را نسبت به دیگر مجموعه‌های نو‌ظهور در این حیطه متمایز می‌نماید. تجربه حفظ کیفیت کاری در طول چندین سال فعالیت و با وجود حجم وسیع فعالیت و گستردگی جغرافیایی در ارائه این خدمات نشان از ساختار صحیح سازمانی و برنامه‌ریزی مداوم و مستمر این مجموعه دارد که آن را به مجموعه‌ای قابل اتکا و اعتماد بدل می‌نماید.

پروژه‌های ما

_

کارهایی که انجام داده‌ایم

دانشگاه‌ها

بیش از ۸۰٪ دانشگاه‌های سراسر کشور به دستگاه‌های شرکت فارمد مجهز شده‌اند. دانشکده‌های روانشناسی دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تبریز، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه بوعلی همدان و … از جمله مخاطبین فارمد هستند. علاوه بر دانشکده‌های روانشناسی، دانشکده‌ها و گروه‌های تربیت بدنی و مراکز مشاوره دانشگاه‌ها نیز از تجهیزات شرکت فارمد استفاده می‌کنند.

بیمارستان‌ها

شرکت فارمد توانسته است به بسیاری از بیمارستان‌های زیر نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دستگاه‌های خود را ارائه نماید. بیمارستان رفیده دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بیمارستان خورشید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بیمارستان بهاران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، بیمارستان ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیمارستان شهدای تجریش دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان فیروزگر و … از جمله این بیمارستان‌ها هستند.

مراکز تحقیقاتی دانشگاهی

از دیگر مراکز معتبر در کشور که از تجهیزات شرکت فارمد استفاده می‌کنند می‌توان از مرکز تحقیقات علوم اعصاب شیراز، مرکز ملی مطالعات اعتیاد ایران، دانشکده علوم و فناوری‌های نوین دانشگاه علوم پزشکی ایران، مرکز تحقیقات اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نام برد.

مراکز خصوصی

بیشترین مخاطبین دستگاه‌های حوزه نوروساینس مراکز درمانی و متخصصین روانپزشکی، نورولوژی و روانشناسی هستند. در طول ۱۴ سال فعالیت توانسته‌ایم به بسیاری از این مراکز بهترین دستگاه‌های دنیا را ارائه دهیم. لیست این مراکز به تفکیک هر استان را می‌توانید از همکاران ما در بخش فروش دریافت نمائید.

تاییدیه‌های دستگاه‌ها