حمایت از طرح‌های پژوهشی:

حمایت از طرح‌های بنیادی و کاربردی پژوهشگران علاقه‌مند به علوم اعصاب با هدف کمک به پيشبرد مرزهای این دانش و مطرح شدن کشور عزیزمان به عنوان یکی از قطب‌های خاورمیانه در این زمینه یکی از اهداف اصلی مدرسه فارمد است. این حمایت‌ها در دو بخش زیر صورت می‌پذیرد:

  • حمایت علمی شامل برقراری ارتباط با مراکز معتبر بین المللی در این زمینه، فراهم نمودن امکانات لازم برای شرکت در دوره‌های آنلاین و همچنین استفاده از راهنمایی‌های اساتید مطرح کشور.
  • در اختیار قراردادن تجهیزات لازم برای انجام طرح.

تمامی پژوهشگرانی که علاقه‌مند هستند از این حمایت‌ها برخوردار شوند می‌توانند طرح خود را (به صورت واضح و حداکثر در دو صفحه) به ایمیل research[at]farmedschool[dot]org ارسال نموده تا توسط اعضای هیئت علمی مدرسه فارمد بررسی شود. لطفا اطلاعات کامل خود را نیز در طرح ارسالی ذکر بفرمائید.

در حال حاضر در بخش‌های نقشه مغزی QEEG، ردیابی چشم Eye-Tracking، پتانسیل وابسته به رویداد ERP، نوروفیدبک، بیوفیدبک و نحریک الکتریکی مغز tDCS این حمایت‌ها قابل ارائه می‌باشند.

حمایت از ترجمه و تالیف:

از دیگر اهداف مجموعه فارمد در راستای کمک به گسترش علوم اعصاب، حمایت از تالیف و ترجمه در این زمینه است. از جمله کتاب‌هایی که تاکنون با حمایت این مجموعه به چاپ رسیده‌اند:

  • الکتروفیزیولوژی کاربردی انتشارات ارجمند
  • روانشناسی ورزش (کاربرد نوروفیدبک و بیوفیدبک در ورزش) انتشارات دانژه
  • بیش فعالی به زبان خودمانی انتشارات مهرسا

علاقه‌مندانی که تمایل دارند در زمینه تالیف و یا ترجمه کتاب‌های مرجع، مقالات، راهنماها و دستورالعمل‌های معتبر فعالیت داشته باشند می‌توانند جزئیات آن را به ایمیل publish[at]farmedschool[dot]org ارسال نموده تا هماهنگی‌های لازم انجام پذیرد.