کارگاه‌های آکادمی فارمد

آکادمی فارمد، تنها نماینده رسمی بنیاد بیوفیدبک اروپا در خاورمیانه با همکاری پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی کارگاه‌های آموزشی خود در حوزه نوروساینس را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌کند.
تفاوت ماهیت دوره‌های حضوری با آنلاین و حساسیت‌های همیشگی آکادمی فارمد بر روی کیفیت دوره، تیم اجرایی و علمی مجموعه را بر آن داشت تا به دور از شتاب‌زدگی و با بررسی هر چه بیشتر جزییات دوره‌ها، امکانی را فراهم کنند تا انتظارات شرکت‌کنندگان را برآورده سازند:
  • دوره‌ها به زمان‌های کوتاه نیم‌روزه تقسیم شده که حداکثر کارایی آموزشی در هر روز حاصل شود. فاصله زمانی بین روز‌های آموزش به گونه‌ای در نظر گرفته شده تا علاوه بر ایجاد فرصت برای مرور آموزش‌های ارائه‌شده قبلی، امکان اجرای راهکارهای بخش عملی دوره‌ها برای شرکت‌کنندگان فراهم باشد.
  • دوره‌ها به صورت تعاملی بوده و شرکت‌کنندگان علاوه بر امکان پرسش سوالات خود در حین ارائه، هنگام اجرای بخش عملی نیز بتوانند بر روی کامپیوتر خود نرم‌افزار را اجرا کرده و بدون نیاز به دستگاه، قسمت نرم‌افزاری را همگام با مدرس اجرا نمایند.
  • با توجه به شبکه گسترده مجموعه فارمد در سراسر کشور، امکان هماهنگی برای اجرای حضوری بخش‌های عملی کارگاه‌ها در اکثر نقاط کشور توسط متخصصین مورد تایید تیم علمی آکادمی فارمد فراهم شده است.
  • علاوه بر دوره رفع اشکال و پرسش و پاسخ اختصاصی شرکت‌کنندگان هر دوره، همانند گذشته پشتیبانی عملی و فنی آکادمی فارمد نیز پس از دوره‌ها در دسترس شرکت‌کنندگان است تا بتوانند سوالات و مشکلات خود را برطرف نمایند.
در این دوره‌ها تدریس توسط بهترین اساتید این حوزه صورت می‌گیرد که دارای تاییدیه‌ تدریس از موسسه بین‌المللی بنیاد بیوفیدبک اروپا BFE هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیش‌ثبت نام دوره‌های آموزشی می‌توانید از هر یک از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:
  • تماس با بخش آموزش فارمد: 88503633 داخلی 331
  • ارسال شماره تماس خود در قسمت نظرات (شماره شما به دیگران نمایش داده نمی‌شود.)
این دوره‌ها گامی جدید در ارائه خدمات آموزشی مجموعه فارمد است که تلاش داریم به بهترین شکل ممکن ارائه کنیم و رضایت شما متخصصین گرامی را جلب نمائیم.

“In Pursuit Of Neuroscience Magic”

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!