تاریخ برگزاری

تیر ۲۸

زمان برگزاری

04:30 - 09:30

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته آنلاین – شهریور ۱۴۰۱

دوره نوروفیدبک عمومی بر اساس کاربردی بودن آن طراحی گردیده است و پروتکل‌های اختلالات بیش‌فعالی/نقص توجه، اضطراب، افسردگی و مشکلات خواب آموزش داده می‌شود. اما گستردگی حیطه نوروفیدبک به گونه‌ای است که نمی‌توان در طول یک دوره تمام مطالب آن را بیان نمود. هدف از برگزاری این دوره آشنایی شرکت‌کنندگان با پروتکل‌های بیشتر و تخصصی‌تر مورد استفاده در نوروفیدبک است.

در این دوره سوئیت نرم‌افزاری ClinicalQ Suite آموزش داده می‌شود. بسیاری از دیتابیس‌های امواج مغزی EEG، از میان افراد سالم جامعه (بر مبنای آزمون‌هایی که در هر کدام مشخص شده است) بدست آمده است. برخی از آنان در جامعه آماری خود هم از افراد سالم و هم از افراد دارای اختلال اطلاعات EEG را جمع آوری کرده‌اند. در این میان دیتابیس ClinicalQ از حدود ۱۵۰۰ مراجع دارای اختلال به دست آمده و توانسته است حدود ۳۰ شاخص برای مشکلات مختلفی نظیر حافظه و نگهداری اطلاعات، توجه و تمرکز، اختلالات رشد نظیر اتیسم، خواب، درد مزمن، اضطراب، افسردگی و … ارائه دهد و به درمانگر کمک کند روند درمان بهتری برای مراجع خود در نظر بگیرد. این اطلاعات ارزشمند تنها از EEG ثبت شده از ۵ نقطه مغزی به دست آمده و این امکان را به نوروتراپیست‌ها می‌دهد تا در غیاب QEEG بتوانند برای تدوین پروتکل درمانی از آن استفاده کنند.

بیشتر بدانید:

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته آنلاین

کارگاه نوروفیدبک عمومی یا مقدماتی آنلاین

دستگاه نوروفیدبک

عضو کانال تلگرام فارمد شوید: https://t.me/farmed

اگر تاریخ کارگاه برایتان مناسب نیست می‌توانید با ثبت نام در لینک زیر از طریق پیامک از سایر کارگاهَ‌ها مطلع شوید:

عضویت در خبرنامه فارمد

تلفن ثبت نام: ۰۲۱۸۸۵۰۳۶۳۳ داخلی ۳
* لطفا پس از پایان وقت اداری (۵ بعدازظهر) در قسمت نظرات شماره تلفن خود را قرار داده تا با شما تماس حاصل گردد. (شماره تماس شما نمایش داده نمی شود.)

زمان: ۱۷-۱۸ شهریور ۱۴۰۱ (پنجشنبه و جمعه)

مدت کارگاه: ۱۰ ساعت آنلاین – ۹ صبح الی ۲ بعدازظهر

 

رویداد به پایان رسید.

preloader